Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Výjezdní zápas fotbalového mužstva „C“ Slavoje

„Je hezky, lidi chodí na koncerty“ a „vinaři mají zaflaškované všechno víno“, tak jsme se tedy mohli hromadně vydat autobusem na poslední venkovní zápas letošní sezóny, do Divák. Společně s hráči, realizačním týmem se taky vydaly manželky, děti hráčů i další fanoušci, aby podpořili fotbalisty „C“ mužstva.

Naši taktiku jsme pilovali už dvě hodiny před zápasem, kdy nám velmi zkušený trenér Roman Pilarčík – zvaný Murinno, vysvětloval taktiku na nás připraveného družstvo Divák, za které mimo jiné nastoupil i nám velmi dobře známý bývalý hráč Slavoje Pavel Sokolář.

Zápas se začal vyvíjet velmi dobře, už ve 4. minutě vstřelil první branku náš ostrostřelec Pavel Procházka ml. Za velmi vydatné podpory našich fanoušků se hrálo výborně. Do prvního poločasu jsme zvýšili naše vedení na 4:0. Vše se zdálo být rozhodnuté, jenže mužstvo Divák nesložilo zbraně a dokázalo se vzchopit, hned v úvodu druhého poločasu vstřelit dva góly a dostat se tak znovu do hry. Uklidnění přinesla naše branka v 80. minutě na 5:2 a takto i zápas skončil.

Po zápase jsme přijeli na dvůr do Vinařství Mikulica, kde jsme pěknou neděli zakončili losováním  tomboly a samozřejmě oslavou našeho vítězství, která se protáhla  až do pozdních hodin.

Poděkování za spolupráci patří starostovi Jirkovi Otřelovi a naší řidičce Jarce Hlávkové i všem, co přišli.

Text a foto: Petr Mikulica / 10.6.2019