Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Velké Pavlovice opět hostily jarní Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice

V neděli 12. března 2017 se v tělocvičně velkopavlovické základní školy uskutečnil již tradiční Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice. Ve třech terčových disciplínách soutěžilo celkem 51 závodníků: 37 z ČR a 14 ze Slovenska.

V nejsilněji obsazené kategorii mužů zvítězil součtem 593 bodů Karel Kobliha z Jihlavy, hned za ním se umístil další reprezentant České republiky Jan Bombera, který závodí za domácí Klub sportovních rybářů a třetí skončil slovenský reprezentant Karol Michalík z Prešova. Na dalšího domácího závodníka Jiřího Šulu tentokrát zůstala pouze nepopulární medaile bramborová. V ženách zvítězila Zuzana Plachá z Ostravy, před zvolenskou věkem ještě juniorkou Michaelou Brodnianskou.

V kategorii juniorů vyhrál Radek Zavadil z Kroměříže, hned za ním skončil Tomáš Gaál z Bratislavy a skvělé 3. místo vybojoval domácí Martin Horák. V žácích zvítězil Jakub Ondruch z Kroměříže, 2. byl Ondra Stehlík ze Znojma a 3. skončil Ivo Žák z Hodonic. V kategorii žákyň brala zlato v konkurenci 8-mi závodnic bratislavská Vanessa Staršicová, stříbro vybojovala domácí závodnice Julie Šulová a bronz znojemská Martina Mullerová. Mezi nejmladšími žáky do 12-ti let zvítězil Ondra Honzírek z Kroměříže před svým oddílovým kolegou Robertem Trajem a domácím Janem Bomberou mladším.

V samostatně hodnocené disciplíně MULTI SKISH zvítězil v šestičlenném finále Jan Bombera před Karolem Michalíkem a Karlem Koblihou. V juniorech byl nejlepší Ján Gaál z Bratislavy.

Na závěr musím vysoce ohodnotit práci všech rozhodčích a pořadatelů.