Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Třeťáci si vyplavali zlato

Dne 16. května 2017 se v areálu plaveckého bazénu v Hustopečích u Brna konaly Oblastní přebory v plavání žáků třetích tříd.

Malí sportovci soutěžili ve volném způsobu na 25 m a ve štafetě 4 x 25 m. Konkurence byla opravdu velká. Závodit přijelo 100 třeťáků z 23 základních škol.

Naši školu skvěle reprezentoval Matyáš Havlín, Viktor Fůkal, Milada Náležínská a Anna Měřičková, kteří ve štafetě vybojovali 1. místo. Domů přivezli vytoužený pohár a zlaté medaile. Úspěšní byli naši plavci i v závodech jednotlivců. Matyáš Havlín si vyplaval úžasné 2. místo a stříbrnou medaili.

Všem plaváčkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší Základní školy Velké Pavlovice.