Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Třeťáci si doplavali pro vítězství

V úterý 15. května 2018 se žáci Základní školy Velké Pavlovice - Nikol Mikulicová, Karolína Procingerová, Benedikt Bláha a Václav Padrta zúčastnili plaveckých závodů třetích tříd v Hustopečích.

Závodilo 27 škol, z toho 58 chlapců a 53 dívek. Ve všech disciplínách naši žáci získali medaile. Vašík byl nejlepší z chlapců, Nikolka z dívek a ve štafetě, kterou plavali všichni čtyři, byli na druhém místě.

Kromě plaveckých soutěží byly pro závodníky připravené i různé vodní hry, při kterých se odreagovali a zrelaxovali. Domů si odvezli diplomy, medaile a poháry, které si jako vynikající plavci opravdu zasloužili.

Základní škola * Plavecké závody žáků 3. tříd v Hustopečích

Text: Mgr. Lucie Nováková, Základní škola Velké Pavlovice / Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice / 18.5.2018