Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Sportovní olympiáda žáků I. stupně

Dne 23. června 2011 proběhla na Základní škole ve Velkých Pavlovicích sportovní olympiáda v atletice. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách: hod míčkem, sprint na 50m a 60m, skok daleký a vytrvalostní běh na 150m a 300m. Za své výkony získali medaile ve třech kategoriích: 1. ročník, 2. a 3. ročník, 4. a 5. ročník. Nejlepší sportovci z kategorie 4. a 5. třída budou naši školu reprezentovat na atletických přeborech v Břeclavi.

Vítězům blahopřejeme a přejeme jim hodně dalších sportovních úspěchů.

 

Za kolektiv učitelek  Mgr. Eva Drienková, Mgr. Miroslava Fišerová

 

HOD MÍČKEM 2011     
1.ročník CHLAPCI  1.ročník DÍVKY 

1. Holacký Vítek I. A 12,00 m  

1. Procházková Emma I. B 11,00 m

2. Mádl Miloš I. A 11,10 m  2. Drbolová Natálie I. B 10,50 m

3. Očenášek Dominik I. A 11,00 m  

 

3. Bednaříková Klára I. A 10,00 m

 

2. a 3. ročník CHLAPCI         2. a 3. ročník DÍVKY
1. Bálka Tomáš III. B 27,50 m 1. Šefránková Natálie III. B 17,00 m
2. Burac Erik III. B 26,50 m 2. Pecháčková Michaela III. B 15,50 m

3. Krejčiřík Radek III. B 26,00 m 

 

3. Otřelová Eliška III. B 15,00 m

 

4.a 5. ročník CHLAPCI            4.a 5. ročník DÍVKY
1. Rozinka Jan IV. A 32,10 m 1. Kadlecová Kateřina V. A 22,20 m
2. Bystřický Tomáš V. B 31,50 m 2. Havlíková Markéta V. B 21,40 m

3. Havlík Patrik IV. A 30,30 m

 

3. Halmová Tereza V. A 17,50 m

 

SPRINT 2011     
1.ročník CHLAPCI         1.ročník DÍVKY
1. Dlabal Denis I. B 9,56 s 1. Drbolová Natálie I. B 9,90 s
2. Očenášek Dominik I. A 9,67 s 2. Nováčková Vanesa Němčičky 10,01 s

3. Mádl Miloš I. A 9, 81s 

 

3. Píšová Kateřina I. A 10,35 s

 

2. a 3. ročník CHLAPCI       2. a 3. ročník DÍVKY  
1. Bálka Tomáš III. A 8,09 s  1. Novotná Eva III. B 8,68 s
2. Bálka Stanislav III. A 8,11 s  2. Otřelová Eliška III. B 8,70 s

3. Burac Erik III. B 8,25 s 

 

3. Horáková Sarah II. A 9,53 s 

 

4.a 5. ročník CHLAPCI           4.a 5. ročník DÍVKY   
1. Novotný Jan V. B 9,47 s 1. Lanžhotská Markéta V. B 8,88 s
2. Havlík Patrik IV. A 9,48 s 2. Kadlecová Kateřina V. A 9,95 s

3. Vymazal Oldřich V. B 9,79 s

  

3. Poláčková Sabina V. A 10,00 s

 

SKOK DO DÁLKY 2011       
1.ročník CHLAPCI           1.ročník DÍVKY   
1. Očenášek Dominik I. A 3,10 m 1. Nováčková Vanesa Němčičky 2,65 m
2. Dlabal Denis I. B 3,00 m  2. Bálková Hanka I. A 2,60 m

3. Rusman David Němčičky 2,80 m

 

3. Procházková Emma I. B 2,40 m

 

2. a 3. ročník CHLAPCI           2. a 3. ročník DÍVKY   
1. Burac Erik III. B 3,80 m 1. Novotná Eva III. B 3,00 m
2. Bálka Stanislav III. A 3,30 m  2. Varmužová Anna III. B 2,80 m

3. Bálka Tomáš III. A 3,20 m 

 

3. Coufalová Kristýna Němčičky 2,75 m

 

4.a 5. ročník CHLAPCI             

4.a 5. ročník DÍVKY 

1. Vymazal Oldřich V. B 3,62 m 1. Kadlecová Kateřina V. A 3,30 m
2. Míchal Ondřej V. A 3,30 m 2. Lanžhotská Markéta V. B 3,20 m

3. Bystřický Tomáš V. B 3,11 m 

 

3. Poláčková Sabina V. A 3,12 m

 

VYTRVALOST 2011            
2. a 3. ročník CHLAPCI            2. a 3. ročník DÍVKY   
1. Burac Erik III. B 0:26,80 s 1. Novotná Eva  III. B 0:28,76 s
2. Bálka Stanislav III. A 0:29,45 s 2. Otřelová Eliška III. B 0:29,66 s

3. Franc Jakub II. A  0:30,26 s

 

3. Coufalová Kristýna Němčičky 0:31,48 s

 

4.a 5. ročník CHLAPCI 

4.a 5. ročník DÍVKY

1. Novotný Jan V. A 0:57,35 s 1. Lanžhotská Markéta V. B 0:25,98 s
2. Vymazal Oldřich V. B 0:58,50 s  2. Kadlecová Kateřina V. A 0:27,88 s
3. Havlík Patrik IV. A 0:59,73 s 3. Poláčková Sabina V. A 0:29,12 s
   
               
                
        
        

Fotogalerii z atletické olympiády na I. stupni ZŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

24-06-2011 PV