Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Slavoj doma vyhrál a stále vede tabulku

Domácím divákům se domácí hráči představili hned se čtyřmi posilami v základní sestavě. Zatímco Michal Janíček a Ondřej Tesařík se do Slavoje vrátili, hráči Kubík a Muchka měli v tomto zápase premiéru. Domácí hráči se vedení ujali již v 1. minutě zápasu, kdy se na levém křídle uvolnil Jakub Šabata a přehodil brankáře. O pár minut později se zranila nová posila Muchka a do hry nastoupil Jakub Vondra. Vedení Slavoje mohl zvýšit Pavel Procházka, z pokutového kopu však trefil pouze tyčku. Slovan Brno využil útlumu domácích a do konce prvního poločasu stihl vyrovnat na 1 : 1. Slovan Brno se ve druhém poločase představil jako velmi ambiciózní tým, dobrý výkon brankáře Pitáka a branky Michala Janíčka a Jakuba Šabaty rozhodly o vítězství domácích. Slavoj nastoupil v sestavě: Piták - Prošek, Sokolář, Muchka (Vondra), Tesařík - Kubík, Janíček (Suský), Vašek, Procházka - Hejl (Jambor), Šabata. Trenér: Hejl, Ulica.