Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Rozpis zápasů a výsledky - podzim 2019


ROZPIS FOTBALOVÝCH ZÁPASŮ pro sezónu PODZIM 2019 ke stažení ve formátu XLS * po kliknutí ZDE
TJ SLAVOJ Velké Pavlovice - oddíl kopané na FACEBOOKU * otevřete po kliknutí ZDE


Výsledky fotbalových zápasů sezóny - PODZIM 2019

Víkend 2. a 3. listopadu 2019

Velké Pavlovice A - Nikolčice * 2:1
Velké Pavlovice B - Přítluky * 5:0
Zaječí B - Velké Pavlovice C * 4:0
Velké Pavlovice Dorost - Lužice * 6:2
Svratka Brno B - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 9:0 
Svratka Brno B - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 2:3 

Víkend 26. a 27. října 2019

Velké Pavlovice A - Rakvice * 0:3
Velké Pavlovice B - Pouzdřany * 6:0
Velké Pavlovice C - V.Němčice B * 2:3
Velké Pavlovice Dorost - Krumvíř/Klobouky * 5:0
Slatina - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 5:2 
Slatina - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 2:4
Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci - Velké Němčice * 4:0 

Víkend 19. a 20. října 2019

Pačlavice - Velké Pavlovice A * 1:0
Kostice B - Velké Pavlovice B * 1:7
Velké Pavlovice C - Rakvice B * 1:4
Ratíškovice - Velké Pavlovice Dorost * 1:4
Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci - RAFK/Modřice * 1:3  
Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci - RAFK/Modřice * 1:6 
Podivín - Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci * 2:8

Víkend 12. a 13. října 2019

Velké Pavlovice A - Bučovice * 7:0
Velké Pavlovice B - Moravský Žižkov * 1:4
Pouzdřany B - Velké Pavlovice C * 1:0
Velké Pavlovice Dorost - Dambořice * 1:0
Šlapanice - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 3:4   
Šlapanice - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 1:3  
Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci - Valtice/Hlohovec * 3:0 kontumačně

Víkend 5. a 6. října 2019

Veselí - Velké Pavlovice A * 2:0
Charv. Nová Ves B - Velké Pavlovice B * 3:3
Velké Pavlovice C - Šitbořice B * 3:0
Lipov - Velké Pavlovice Dorost * 0:9
Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci - FKM Podluží * 2:0 
Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci - FKM Podluží * 5:1
Ivaň/Vranovice - Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci * 0:2

Víkend 28. a 29. září 2019

Velké Pavlovice A - Milotice * 1:2
Velké Pavlovice B - Týnec * 7:1
Přibice B - Velké Pavlovice C * 1:2
Velké Pavlovice Dorost - FKM Podluží * 3:0
Křenovice/Újezd - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 3:4 
Křenovice/Újezd - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 4.4 
Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci  - Krumvíř/Klobouky * 1:6

Víkend 21. a 22. září 2019

Rajhradice - Velké Pavlovice A * 4:2
Velké Bílovice B - Velké Pavlovice B * 3:4
Velké Pavlovice C  - V.Hostěrádky * 7:2
Bzenec - Velké Pavlovice Dorost * 7:2
Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci - Kyjov * 2:2 
Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci - Kyjov * 2:4 
Zaječí - Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci * 4:1

Víkend 14. a 15. září 2019

Velké Pavlovice A - Velká nad Vel. * 1:4
Velké Pavlovice B - Klobouky * 1:2
Pavlov - Velké Pavlovice C * 1:5
Velké Pavlovice Dorost - Velká nad Vel. * 17:0
Hustopeče - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 2:2
Hustopeče - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 1:3 

Víkend 7. a 8. září 2019

Vyškov B - Velké Pavlovice A * 2:1
Vrbice - Velké Pavlovice B * 2:3
Velké Pavlovice C - Hustopeče B/H.Bojanovice * 8:0
Podivín - Velké Pavlovice Dorost * 1:7
Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci - Hodonín B * 0:9
Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci *1:0 
Charvátská Nová Ves - Velké Pavlovice/Starovičky Mladší žáci * 2:0

Víkend 31. srpna. a 1. září 2019

Velké Pavlovice A - Lednice * 3:2
Velké Pavlovice B  - Kobylí * 0:1
Milovice - Velké Pavlovice C * 3:0
Velké Pavlovice Dorost - Velké Bílovice/Lednice * 4:1
Bzenec - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 2:3 
Bzenec - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 1:2  
Lednice - Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci * 7:1 
Lednice - Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci * 5:0  

Víkend 24. a 25. srpna 2019

Rohatec - Velké Pavlovice A * 1:3
Šitbořice - Velké Pavlovice B * 2:3
Velké Pavlovice C - Diváky * 2:1
Rohatec - Velké Pavlovice Dorost * 2:9
Velké Pavlovice/Rakvice Starší žáci - Dubňany/Mutěnice * 0:9 
Velké Pavlovice/Rakvice Mladší žáci  - Dubňany/Mutěnice * 5:1 

Víkend 17. a 18. srpna 2019

Velké Pavlovice A  - Dubňany * 3.0
Velké Pavlovice B - Lanžhot B * 1:2

Víkend 10. a 11. srpna 2019

Hroznová Lhota - Velké Pavlovice A * 3:1
Brumovice - Velké Pavlovice B * 2:7
Hroznová Lhota - Velké Pavlovice Dorost * 1:4