Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Lucie má v kapse zlato-stříbrný hattrick, navíc v osobácích

Na Zimním poháru České republiky jedenáctiletého žactva – Morava, který se konal 12. a 13. prosince 2015 v Brně Lesné plavala za Fakultní klub Brno v šesti disciplínách Lucie Varmužová z Velkých Pavlovic. Podařilo se jí získat celkem tři medailová umístění.

Stříbrná místa obsadila v závodě na 200m a 400m volný způsob, první místo vyplavala v závodě na 800m volný způsob časem 11:02,9. Na 100m volný způsob a 100m prsa se umístila na desátých místech.

Všechny z těchto závodů odplavala Lucka ve svých osobních rekordech. Zlatá osmistovka byla velký boj. I zde si mladá plavkyně zlepšila svůj osobák a to hned o 12 sekund.