Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Sad - obrázek v záhlaví

Jarní přebor v rybolovné technice opět ve V.Pavlovicích

V neděli 13.3.2016 se v tělocvičně velkopavlovické základní školy uskutečnil již tradiční
Halový přebor Moravského rybářského svazu v rybolovné technice.
Ve třech terčových disciplínách soutěžilo celkem 52 závodníků: 35 z ČR a 13 ze Slovenska a 4 z Polska.

V nejsilněji obsazené kategorii mužů zvítězil součtem 589 bodů ze 600 možných několikanásobný mistr světa Karel Kobliha z Jihlavy, na 2.místě skončil jeho kolega z reprezentačního týmu Jan Bombera a na bronzovém stupínku se umístil člen Klubu sportovních rybářství Velké Pavlovice Ing. Jiří Šula. V ženách zvítězila slovenská reprezentatka Jana Jankovičová z Bratislavy, před Lucií Kepákovou z Bohumína a týmovou kolegyní Michaelou Némethovou.

V kategorii juniorů vyhrál kroměřížský Marek Matyáš, za ním na 2. a 3.místě se umístili bratři Tomáš a Ján Gaálové z Bratislavy, z velkopavlovických závodníků dopadl nejlépe Martin Horák na 5.místě. V žácích obsadili první dvě místa členové polské juniorské reprezentace bratři Patryk a Michal Sapigórští. z Bratislavy, před Filipem Sitkem z Bohumína. V této kategorii zastupoval Velké Pavlovice teprve 11-ti letý Tomáš Horák. V kategorii žákyň brala zlato Vanessa Staršicová z Bratislavy, hned za ní skončila domácí závodnice Julie Šulová, před Kristýnou Koblihovou z Jihlavy. Mezi nejmladšími žáky do 11-ti let zvítězil Jan Bombera mladší, na 6.místě skončil domácí Jirka Šula mladší.

V samostatně hodnocené disciplíně MULTI SKISH zvítězil v šestičlenném finále Jan Bombera a to před Karolem Michalíkem z Prešova, který však reprezentoval domácí klub a Piotrem Sapigórskim z Polska.

Na závěr musím vysoce ohodnotit práci všech rozhodčích, jmenovitě Marie Šulové, Jiřího Šuly st., Oldy Vymazala, Vaška Halma a Radka Bárty.

Výsledky Halového přeboru rybářského svazu v rybolovné technice * ke stažení ve formátu XLS kliknutím ZDE