Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Badmintonisté na turnaji v Uherském Hradišti

Z deseti plánovaných účastníků odjelo na sobotní turnaj do Uherského Hradiště sice jen sedm badmintonistů z kroužku SVČ Velké Pavlovice, ale i tak byla naše výprava úspěšná. Dětsko-juniorský turnaj se konal ve sportovní hale s osmi badmintonovými kurty a probíhal v rychlém tempu a příjemné atmosféře. Mimo velkopavlovické badmintonisty zde startovala padesátka badmintonistů z Uherského Hradiště, Kunovic, Želechovic a Slovenska. Hrálo se napříč věkovými kategoriemi a pro velkopavlovické nejmladší to byla první účast na turnaji vůbec. Radostnou zprávou se tak stalo, že hned dva z těchto nejmenších si přivezli medaile. Natali Chrástková v dívkách získala zlatou a Ondra Langer bronzovou v chlapcích, oba v kategorii U11. Za starší se Martin Huslík se umístil na třetím místě v kategorii „Junior“ a Jakub Herzán potvrdil svou papírovou pozici favorita a získal zlatou medaili v U15

Naše výprava slavila úspěch a všichni jsme ji zakončili v místním aquaparku, kde se badmintonisté zregenerovali v bazénech, nebo alespoň patřičně vyřádili na tobogánech.

Za vzornou reprezentaci Velkých Pavlovic patří dětem velký dík.

Text a foto: Jiří Huslík / 15.2.2019