Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Archiv aktualit - 2015 (duben, květen, červen)

  • Město V. Pavlovice vypisuje výběrové řízení na pozici STRÁŽNÍK MĚSTSKÉ POLICIE

    (Ilustrační snímek) | foto: Archiv MF DNES Starosta města Velké Pavlovice vyhlašuje výběrové řízení na uzavření pracovní smlouvy na pozici strážník/strážnice Městské policie Velké Pavlovice. Strážníkem/strá- žnicí se může stát bezúhonný/á občan/ka České republiky starší 21 let, který/á je tělesně i duševně způsobilý/á k výkonu povinností a oprávnění podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů.

    více
  • Ekocentrum Trkmanka zve na FOTBALOVÝ TÁBOR 2015

    Ekocentrum Trkmanka Velké Pav- lovice pořádá pro děti ve věku 6 až 15 let letní FOTBALOVÝ TÁBOR, který se uskuteční v termínu od 20. do 24. července 2015 na fotbalo- vých hřištích TJ Slavoj, ubytování na ekocentru. O své svěřence se po- starají přední trenéři mládeže a bývalí hráči 1. ligy – Ivan Dvořák, Zdeněk Šenkeřík, Vladimír Malár, David Kříž a kapitán MSK Břeclav Pavel Simandl. Další podrobné informace * naleznete po kliknutí ZDE.
    více