Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Archiv aktualit - 2011 (říjen, listopad, prosinec)

 • Popletené kaštany

  Neobvykle teplé září s průměrnou teplotou 17,9 °C dokonale popletlo kaštany u sokolovny. Ty sice shazují listí i kaštany, jak se na začátek října sluší a patří, ale zároveň se také zazelenaly svěží zelení mladého listoví a do dálky svítí bílé svíce květů.
  více
 • Výsadba sakur na ulici Horňanského

  Pracovníci dodavatelské firmy vysadili podle projektu zahradní architektky Ing. Jany Kůrové z Brna na ulici Horňanského alej sakur, konkrétně kultivaru Prunus serrulata „ Royal  burgundy“. Tato sakura má tmavě purpurové listy a  plné sytě růžové květy, které se objeví na stromech na přelomu dubna a května. Roste pomaleji a vytváří kompaktní středně velké koruny.

  více
 • Salon ELISHA MODE zve na DEN S KOSMETIKOU

  Milé dámy, dívky, ženy, slečny, zkrátka a dobře Vy všechny, kterým záleží na svém vzhledu a zdraví, Salon ELISHA MODE Vás srdečně zve na  DEN S KOSMETIKOU BIOLOGIQUE RECHERCHE. Přijďte ve středu 5. října do salonu Elisha mode a seznamte se s produkty Biologique Recherche. Prezentace péče o pleť proběhnou v 10, 14 a v 17 hodin. Zároveň bude předvedena nová kolekce Elisha mode.
  více
 • Modravé svítání

  Brzy bude ráno, modravé svítání brzy bude ráno, ten čas, kdy se báječně sní… Známá písnička Věry Martinové plně vystihuje krásu podzimního svítání. Sluníčko se jen pomalu probouzí, aby posléze ukázalo svou sílu, překonalo rekordy a splnilo starou pranostikuZáří víno vaří a co nedovaří, říjen dopeče.“

  více
 • Výsledky víkendové kopané - 1. a 2. října 2011

  O právě uplynulém víkendu ve dnech 1. a 2. října 2011 sehrála fotbalová mužstva TJ Slavoj Velké Pavlovice devět zápasů. Šest zápasů bylo vítězných,  a tři skončily prohrou. Podrobné výsledky naleznete po kliknutí na „více zde“. Zároveň zveme všechny příznivce kopané na další víkendové zápasy!

  více
 • Putovní výstava posterů ENERGETICKÉ VYUŽITÍ BIOMASY

  Konzultační centrum biomasa – VŠB - Technická univerzita Ostrava pořádá v rámci projektu „Podpora lokálního vytápění biomasouputovní výstavu posterů zaměřenou na tématiku využívání biomasy. Cílem putovní výstavy je informovat, jaké technologie jsou běžné pro energetické využívání biomasy, jaké emise škodlivých látek vznikají při spalování biomasy a fosilních paliv, jaké jsou ekologické aspekty změny fosilních paliv za biomasu a jak postupovat při správném vytápění biomasou.
  více