Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Archiv aktualit - 2009 (leden, únor. březen)

 • Vinné sklípky se otevřou i v roce 2009

  Vinný sklep Lubomír ZborovskýPosedíte si rádi ve stínu příjemného sklípku u skleničky lahodného vína, popovídáte si s vinařem a neodoláte prohlídce celých sklepních prostor včetně vinic? Pokud ano, jste na správné adrese – právě pro Vás jsme připravili stejně jako v minulých letech rozpis Otevřených vinných sklepů ve Velkých Pavlovicích na rok 2009! Otevře se Vám po kliknutí ZDE. Přijměte srdečné pozvání od vinařů z pořádajícího spolku Víno z Velkých Pavlovic.
  více
 • Do pokladniček Tří králů jste přisypali přes 65 tisíc korun, děkujeme Vám ...

  Jak jste se již mohli dočíst na našich webových stránkách, proběhl během právě uplynulého víkendu 9. ročník Tříkrálové sbírky pořádané Českou katolickou charitou. Koledníkům se podařilo vybrat celkem 65.614,- Kč a 3,4 Eura. Protože jste nešetřili, byla o téměř šest tisíc korun pokořena loňská celková částka. Veškeré finanční dary budou předány Charitě v Břeclavi. Za všechny potřebné Vám co nejsrdečněji děkujeme!

  více
 • Malí koledníčci vyrazili do ulic, začala Tříkrálová sbírka

  Právě v těchto dnech probíhá již devátý ročník jedné z nejznámějších charitativních akcí u nás – Tříkrálové sbírky. Také ve Velkých Pavlovicích se podařilo utvořit několik skupinek malých dětí představujících Tři krále, kteří v doprovodu dospělé a zodpovědné osoby vybírají za zpěvu koled finanční dary pro potřebné. Letos se zde, na jižní Moravě, i počasí v čase zimním umoudřilo a uštědřilo pro dnešní den koledníkům na cestu alespoň tenkou vrstvu sněhového poprašku. Pokud Vás už koledníci navštívili nebo teprve navštíví, za dary děkujeme.

  více
 • Pro děti bez domova se již vybralo přes 15 tisíc korun

  V pokladničce umístěné pod vánočním stromem u radnice se díky Vaší štědrosti sešlo k dnešnímu datu 2. ledna 15.436,- Kč a 365,- Sk. Za veškeré dosavadní finanční dary Vám jménem všech opuštěných dětí srdečně děkujeme a současně připomínáme, že můžete přispívat i nadále a to až do neděle 4. ledna 2009. Výtěžek sbírky bude věnován na charitativní konto dětem bez domova a rodičů.
  více
 • Zamrzlý rybník láká bruslaře

  Po měsíci spíše nadprůměrných teplot jsme se dočkali mrazivých dnů i nocí, díky nimž zamrzla hladina rybníka. Ledová plocha nyní láká desítky bruslařů toužících po těchto zimních radovánkách bez ohledu na nebezpečí prolomení ledu.
  více
 • Přes 120 tisíc z Vás si otevřelo v roce 2008 webové stránky města Velké Pavlovice

  Právě uplynulo několik málo prvních hodin roku 2009. Nastává tedy vhodná chvíle položit si otázku - jaký byl předchozí rok 2008 co se týče návštěvnosti webových stránek města Velké Pavlovice? Co nám řeknou čísla v porovnání s rokem 2007? Během celého loňského roku jsme Vás průběžně informovali o spoustě nových rekordů denní návštěvnosti. I celoroční návštěvnost s konečným součtem 121.492 přístupů vystoupala strmě vzhůru. Klikněte na „více zde“ a v podrobné statistice se dovíte řadu dalších zajímavých čísel. Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se i v roce 2009 na Vaše četné návštěvy!

  více